مکمل خوراک دام و طیور
خانه / پودر ماهی / فروش پودر ماهی خالص عمده | تولیدی های پودر ماهی

فروش پودر ماهی خالص عمده | تولیدی های پودر ماهی

پودر ماهی محصولی است که از پخت انواع ماهی و ساخت پودر از خشک شده آن تهیه می شود. این روزها آماده سازی و فروش پودر ماهی خالص عمده در بازار دام و طیور داغ بوده و کاربرد های فراوانی دارد. پودر ماهی در تولید غذای آبزیان مانند میگو، دامداری و پرورش طیور نقش مهمی دارا است و از جمله غنی ترین منابع غذایی آن ها می باشد. در حال حاضر پودر ماهی برای طیور به عنوان دومین صنعت کشور حائز اهمیت بالایی بوده و درصد بالایی از مقدار دان مرغ را تشکیل می دهد. پودر ماهی پروتئین مورد نیاز دام و طیور را از راه خوراک تامین می کند و نقش مهمی را در خوراک و دان طیور ایفا می کند. 

فروش پودر ماهی خالص عمده | تولیدی های پودر ماهی

پودر ماهی خالص را از کجا می توان تهیه کرد؟

پودر ماهی خالص را از کجا می توان تهیه کرد؟پودر ماهی خالص در کارخانجات مربوطه تولید و جهت استفاده واحد های تولیدی وارد بازار می شود. کارخانه پودر ماهی چابهار از جمله همین کارخانجات تولید کننده پودر ماهی فعال در بازار می باشد.

خریداران محصول مورد نظر خود را از میان محصولات تولیدی انتخاب کرده و می توانند در مقادیر دلخواه به صورت عمده یا خرده مستقیما از خود کارخانه یا واحد نمایندگی و همینطور سایت های اینترنتی معتبر تهیه کنند. روش هایی نیز جهت تشخیص و شناخت جنس مرغوب و خالص وجود دارد که می توان به رنگ و بوی محصول در این رابطه اشاره کرد. 

نمایندگی فروش پودر ماهی خالص و باکیفیت

نمایندگی فروش پودر ماهی خالص و باکیفیت

کارخانجات تولیدی بسیاری در شمال و جنوب کشور در حال تولید پودر ماهی می باشند که محصولات خود را با توجه به موارد مصرف از جمله دامی و… را عرضه می کنند و پودر تولید شده از ماهی های تازه دریای عمان، خزر و خلیج فارس را که سرشار از مواد پروتئینی و معدنی می باشد را وارد بازار می کنند.

پودر ماهی مخلوط شده با دان و خوراک دام مناسب ترین نوع غذای استاندارد برای پرورش دام و طیور است که به طور مستقیم از کارخانه یا واحد نمایندگی خریداری می شود.

این کارخانجات نمایندگانی فعال بصورت دفتری یا انلاین دارند که با مراجعه به آنها می توان از محصولات کارخانه اطلاعاتی بدست اورد و جهت سفارش اقدام نمود.

تولید کننده پودر ماهی با درصد خلوص بالا

تولید کننده پودر ماهی با درصد خلوص بالاتولید پودر ماهی در شهرها و استان های نزدیک به دریا انجام می شود، چون دسترسی آسان به مواد اولیه و دریا، نیازهای تولیدی را به حداقل رسانده و هزینه های تولیدی را پایین تر می آورد. پودر ماهی ایرانی دارای کیفیت بالایی می باشد و در آن از مواد اولیه مناسب و مورد تایید استفاده شده است.

مجموعه های زیادی توانسته اند با بکار گیری تکنولوژی جدید محصولاتی با کیفیت و درصد خلوص بالا تولید نمایند و در بازار های داخلی و خارجی عرضه نمایند. استفاده از پودر ماهی خالص و سالم کمک زیادی در جهت تولید دام و طیور و آبزیان پرورشی سالم با بازدهی بالا و کیفیت عالی کرده است که اهمیت تولید این محصول و لزوم استفاده از آن را چند برابر می نماید. 

فروش پودر ماهی خالص به صورت عمده در تهران

فروش پودر ماهی خالص به صورت عمده در تهرانجهت فروش پودر ماهی در تهران و شهرهای دیگر نمایندگی های رسمی و تخصصی زیادی را می توان یافت که انواع پودر ماهی را ارائه می دهند. هدف این شرکت ها  فروش به خریداران عمده و خرده در بازار می باشد که به صورت حضوری و اینترنتی همواره پودر ماهی استاندارد و درجه یک را ارائه می کنند. پودر ماهی خالص درجه یک از موضوعاتی است که امروزه افراد زیادی خواهان آن هستند و لذا در بازار نیز خریداران زیادی آن را تهیه می کنند.

قیمت پودر ماهی برای دام و طیور و مصارف دیگر را می توان از مراکز اینترنتی و سایت های تخصصی دنبال کرد زیرا در این مجموعه اشخاص حقیقی و سایت های خرید و فروش اینترنتی بسیاری فعالیت می کنند که محصولات و برندها را با متفاوت ترین کیفیت با به روزترین تغییر قیمت ها ارائه داده و نیاز مشتریان خود را هموار می نمایند.

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | قیمت عمده پودر ماهی در بازار

هر مرکز فروش پودر ماهی در بازار شهرهای مختلف کشور با اعلام قیمت می تواند …

دیدگاهتان را بنویسید