مکمل خوراک دام و طیور
خانه / صدف معدنی / صادرات صدف معدنی | شرکت های صادرات صدف معدنی

صادرات صدف معدنی | شرکت های صادرات صدف معدنی

شرکت های صادرات صدف معدنی، این محصول را به کشورهای مختلفی ارسال می کنند. اغلب، تولیدی های این محصول هستند که صدف معدنی را در کیفیت های گوناگونی به کشورهای گوناگون صادر می نمایند. اما بازرگانان زیادی هم هستند که در این صنعت پر سود، سهم بسزایی در معرفی کالای ایرانی به بازار جهانی دارند. این بازرگانان می کوشند تا بهترین نوع صدف معدنی را از کارخانه ها تهیه کرده و سپس به صورت بسته بندی و یا فله ای آن را به کشورهای مقصد برسانند. صادرات صدف معدنی | شرکت های صادرات صدف معدنی

شرکت های فعال در زمینه صادرات صدف معدنی

شرکت های فعال در زمینه صادرات صدف معدنی شرکت های فعال در زمینه صادرات صدف معدنی، این محصول پر کاربرد در صنعت دام و طیور، را به کشورهای گوناگونی صادر می کنند. اکثراً کشورهای همسایه هستند که خریدار این گونه از ماده می باشند. 

در این زمینه باید گفت که خود شرکت های تولید کننده هم یکی از ستون های اصلی صادرات صدف معدنی به شمار می روند. بیشتر خریداران خارجی، سفارش خود را سعی می کنند به تولیدی ها ارائه دهند که این گونه هم نوع با کیفیت ماده را تهیه می کنند و هم این که می توانند با نرخ پایین ترین، صدف معدنی را خریداری نمایند. 

فروش صدف معدني به بازارهای جهانی، ارز آوری خوبی به کشور دارد؛ چون که از فروش بالایی برخوردار می باشد. از طرف دیگر، شرکت تولیدی و صادر کننده هم می توانند سود خوبی از صادرات ببرند. 

خرید عمده صدف معدنی صادراتی به قیمت روز

خرید عمده صدف معدنی صادراتی به قیمت روزخرید عمده صدف معدنی صادراتی به قیمت روز را می شود از تولید کنندگان اصلی انجام داد. قیمت پودر صدف معدنی با خرید کلی، ارزان تر برای مشتری تمام می شود و این گونه می تواند با فروش جزئی آن، سود بیشتری ببرد. 

البته خریداران عمده این محصول، اغلب، دام داران و پرورش دهندگان طیور می باشند. آنان به صورت کلی این محصول را خریداری می کنند و سپس با مخلوط کردن در خوارک حیوانی، آن به حیوانات خود می دهند. 

با خرید عمده، مشتری می توان هزینه های جانبی خود را به شدت کاهش دهد. اما خریدار اصلی صدف معدنی صادراتی، شرکت های تجاری می باشند. این شرکت ها با مراجعه به کارخانه های اصلی، بهترین محصول را خریداری می کنند. قیمت صدف طیور و دام هم این گونه برای آنان ارزان تر در می آید. 

بررسی صادرات صدف معدنی در یک سال اخیر

بررسی صادرات صدف معدنی در یک سال اخیرصادرات صدف معدنی را همان گونه که در بالا مبسوط درباره آن توضیح داده شد، شرکت های مختلفی انجام می دهند. این شرکت ها قیمت صدف معدنی را هم تعیین می کنند. آنان در یک سال گذشته توانسته اند که به کشورهای مختلفی این ماده را به اشکال پودری، گرانولی، مشی و شکری صادر نمایند. 

صادرات این محصول غیر نفتی بسیار به سود هم تولید کننده و کشور می باشد. زیرا که از یک سو ارز وارد می شود و در کنار آن، صادر کننده نیز آن را با قیمت های بسیار مناسبی به فروش می رساند. 

برای این که به طور همه جانبه بخواهید بررسی ای بر صادرات صدف معدنی در یک سال اخیر داشته باشید، می توانید به شرکت های تجاری گوناگونی مراجعه کنید و از کارکردهای شان گزارشی تهیه نمایید. 

کشور های وارد کننده صدف معدنی طیور

کشور های وارد کننده صدف معدنی طیورکشورهای وارد کننده صدف معدنی طیور، از این ماده برای تغذیه پرندگان استفاده می کنند. صدف معدنی دارای مزایای مختلفی برای طیور می باشد که از آن جمله می توان به بالا بردن کلسیم طیور، بهتر نمودن قدر تخم گذاری و همچنین گوشت دهی خوب آنان اشاره کرد. 

به همین دلیل است که کشورهای گوناگونی این محصول را وارد می نمایند. به این شکل، صنعت پرورش طیور رشد چشم گیری پیدا می کند. اما این کشورها با مراجعه به شرکت های اصلی تولید کننده، خرید این ماده را انجام می دهند. این گونه قیمت صدف معدنی طیور، مناسب تر برای خریدار تمام می شود. 

کشورهای زیادی در مجاورت مان وجود دارند که خریدار صدف معدنی ایرانی می باشند. 

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید صدف معدنی | خرید ارزان و به صرفه

صدف معدنی چیست؟ در جواب می توان گفت که صدف معدنی ماده ای سرشار از کلسیم است که از فسیل شدن بدن صدف ها و مرجان های دریایی ساخته می شود و  کاربرد ه

دیدگاهتان را بنویسید