مکمل خوراک دام و طیور
خانه / پودر ماهی / پخش پودر ماهی دامی | شرکت توزیع کننده پودر ماهی

پخش پودر ماهی دامی | شرکت توزیع کننده پودر ماهی

پودر ماهی یکی از محصولات غذایی دامی می باشد که به عنوان مکمل غذایی برای انواع دام مورد استفاده قرار می گیرد؛ پخش پودر ماهی دامی توسط شرکت های پخش متفاوت و گاهی مستقیما از خود کارخانه اتفاق می افتد؛ شرکت توزیع کننده پودر ماهی پس از تحویل گرفتن این محصول از کارخانجات و تولیدی ها، آن را در بسته بندی هایی با وزن های مختلف به صورت کلی و جزئی به فروش می رساند که هر کدام بسته به نوعی که دارند دارای قیمتی متفاوت می باشند؛ این تفاوت قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد.

پخش پودر ماهی دامی | شرکت توزیع کننده پودر ماهی

مراکز توزیع پودر ماهی برای دام

مراکز توزیع پودر ماهی برای دام در مراکز توزیع پودر ماهی، این محصول با تفاوت هایی برای انواع دام و طیور ارائه می شود؛ از جمله محصولات پرفروش این مراکز همان پودر ماهی دام است.

مراکز توزیع کننده پودر ماهی در تلاش اند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را با قیمتی بسیار مناسب به مراکز فروش خوراک دام و طیور برسانند؛ تا دسترسی مصرف کننده به آن راحت باشد.

پودر ماهی برای طیور ویژگی های خاصی را دارا می باشد که آن را از پودر ماهی مناسب دام جدا می کند؛ پودر ماهی دامی دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • دارای انواع ویتامین و پروتئین
  • دارای مقادیری کربوهیدرات
  • دارای سطوحی از خاکستر
  • دارای اسید آمینه

و بسیار مواد مغذی دیگر که برای دام ها نیاز بوده و بیشتر این نیاز در دام های شیرده دیده می شود.

فروش ویژه پودر ماهی برای دامداران

فروش ویژه پودر ماهی برای دامدارانپس از تولید پودر ماهی، این محصول در معرض فروش قرار می گیرد و به روش های مختلفی پخش شده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. از آن جایی که دامداران را می توان یکی از مشتری های ثابت این محصول معرفی کرد؛ پس برایشان فروش ویژه ای نیز در نظر گرفته می شود.

فروش ویژه پودر ماهی برای دامداران دربرخی کارخانه پودر ماهی، مراکز و نمایندگی های مختلف صورت می گیرد؛ به گونه ای که در این مکان ها محصول با قیمتی بسیار بسیار مناسب عرضه شده و کیفیت آن همچنان بالا می باشد. کارخانه پودر ماهی چابهار از مراکزی است که با استفاده از بهترین دستگاه تولید پودر ماهی دامی کرده و آن را با قیمتی ارزان به عنوان فروش ویژه به دست مشتری می رساند.

شرکت پخش انواع پودر ماهی دامی

شرکت پخش انواع پودر ماهی دامی شرکت های پخش انواع پودر ماهی دامی، بهترین کارخانجات و تولیدی ها را شناسایی کرده و به دنبال با کیفیت ترین محصولات می روند و پس از تحویل گیری با قیمتی مناسب و مصوب آن را به بازار فروش می رسانند.

این شرکت های پخش با طراحی سایت هایی توانسته اند ارتباط بین خود و مصرف کننده را کوتاه کنند؛ به گونه ای که فرد دامدار می تواند با کمک این سایت ها محصولات موجود در شرکت پخش انواع پودر ماهی را ببیند و مشخصات کاملش را دریافت کند؛ سپس برای خریدی دقیق و به صرفه اقدام کرده و از طریق همین سایت ها ثبت سفارش کند.

در این صورت واسطه ها حذف شده و انواع پودر ماهی از منبع به دست مصرف کننده می رسد. البته بهتر است بدانید که این اتفاقات در صورتی می افتد که محصول انتخابی شما داخلی و تولید کشورمان باشد؛ چرا که بر روی قیمت پودر ماهی خارجی عوامل دیگری هم نیز موثر هستند.

خرید مستقیم پودر ماهی دامی به قیمت ارزان

خرید مستقیم پودر ماهی دامی به قیمت ارزانبرای خرید مستقیم پودر ماهی دامی آن هم با قیمتی ارزان، روش های بسیاری موجود می باشد؛ از این روش ها می توان به نمایندگی ها، شرکت های پخش، سایت ها و یا حتی خود کارخانه ها اشاره کرد؛ البته ناگفته نماند که تنها برخی از کارخانجات هستند که همزمان با تولید فروش مستقیم نیز دارند.

در خرید مستقیم پودر ماهی دامی واسطه و بسیاری از هزینه های مازاد حذف شده و محصول با کیفیت با قیمتی مناسب به دست مشتری می رسد؛ با این روش خرید فرد دامدار یا همان مصرف کننده رضایت کامل را بدست می آورد.

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | قیمت عمده پودر ماهی در بازار

هر مرکز فروش پودر ماهی در بازار شهرهای مختلف کشور با اعلام قیمت می تواند …

دیدگاهتان را بنویسید