مکمل خوراک دام و طیور
خانه / پودر صدف معدنی / نمایندگی فروش پودر صدف معدنی ارگانیگ | انواع پودر صدف در بازار

نمایندگی فروش پودر صدف معدنی ارگانیگ | انواع پودر صدف در بازار

بسیاری از محصولات غذایی دارای مواد شیمیایی می باشند اما بعضی از آن ها نیز وجود دارند که عاری از این مواد مضر هستند. مراکز متعددی وجود دارند که به فروش محصولات طبیعی مشغول می باشند. نمایندگی فروش پودر صدف معدنی ارگانیگ یکی از این مراکز می باشد. این مرکز انواع و اقسام خوراک حیوانی را به صورت طبیعی به مشتری های خود عرضه می نماید. انواع پودر صدف در بازار با کیفیت ها و قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.

نمایندگی فروش پودر صدف معدنی ارگانیگ | انواع پودر صدف در بازار

خرید و فروش پودر صدف معدنی در ایران

خرید و فروش پودر صدف معدنی در ایرانخرید و فروش پودر صدف معدنی در ایران بین کسانی که در صنعت دام ها و طیور کار می کنند رونق زیادی دارد. دلیل این رونق این است که همه آن ها در پی تهیه و خرید مکمل های غذایی برای حیوان های خود می باشند تا از این طریق بتوانند آن ها را پروار نمایند.

اگر این سوال برای کسی پیش آید که صدف معدنی چیست. در پاسخ لازم است ذکر کنیم که این محصول بسیار مغذی است و برای تغذیه حیوان ها بسیار ارزشمند است. زیرا غنی از کلسیم می باشد. این کالا کاربرد زیادی در گاوداری ها و مرغ داری ها و مراکز پرورش بوقلمون و غیره دارد. زیرا صاحب های این مشاغل با استفاده از آن حیوان های خود را پرورش می دهند. از این رو طرفدار های زیادی بین این افراد دارد.

پودر صدف معدنی ارگانیک را از کجا میتوان پیدا کرد؟

پودر صدف معدنی ارگانیک را از کجا میتوان پیدا کرد؟یکی از سوال هایی که ممکن است برای هر فردی مطرح شود این است که پودر صدف معدنی ارگانیک را از کجا می توان پیدا کرد؟

لازم به ذکر است که با توجه به این که بسیاری از افراد در پی یافتن مواد طبیعی برای تغذیه حیوان های خود می باشند، بسیاری از مراکز فروش از سوی تولید کننده های این محصولات در مناطق مختلف کشور تاسیس شده اند که این کالا های طبیعی را به مشتری های خود عرضه می نمایند.

قیمت پودر صدف معدنی ارگانیک توسط تولید کننده آن با توجه به نوع و درجه کیفی محصولات تولید شده تعیین می شود و از طریق مراکز فروش در دسترس مشتری ها قرار می گیرد. قیمت پودر صدف طیور نیز از همین طریق تعیین می شود.

قیمت هر واحد پودر صدف معدنی ارگانیک در بازار ایران

قیمت هر واحد پودر صدف معدنی ارگانیک در بازار ایرانخط تولید دی کلسیم فسفات همواره سعی بر این دارد که بتواند محصولات مرغوبی را به بازار فروش وارد کند. همان طور که ذکر شد قیمت صدف معدنی از طریق کارخانه های تولیدی مشخص می شود. خریدار ها می توانند قیمت هر واحد پودر صدف معدنی ارگانیک در بازار ایران را از طریق مراکز فروش و نمایندگی های این محصول به دست آورند.

بعد از آگاهی از قیمت این کالا می توانند بر اساس بودجه خود مقدار مورد نیاز شان از آن محصول را تهیه و خریداری نمایند. آن ها همچنین می توانند این محصولات را به مقدار زیاد به صورت عمده نیز از فروشگاه ها تهیه کنند. از این طریق هزینه قابل پرداخت آن ها کاهش می یابد. بیشتر مشتری ها از این روش استقبال می کنند.

تفاوت پودر صدف معدنی و دریایی

تفاوت پودر صدف معدنی و دریایی تفاوت پودر صدف معدنی و دریایی در این است پودر صدف دریایی خوراکی می باشد اما صدف معدنی غیر خوراکی است که با استفاده از آن مکمل تغذیه حیوانات را تولید می کنند. این مکمل ها دارای کلسیم، روی، منیزیوم، آهن و مواد مفید دیگر می باشد که استفاده از آن ها در غذا های حیوانی مفید است.

بسیاری از فروشگاه ها وجود دارند که این محصولات مختلف را به مشتری ها ارائه می دهند. خریدار ها با مراجعه به این مراکز فروش می توانند هرگونه سوالی را در مورد این کالا با آن ها مطرح کنند. کارشناس ها و متخصص هایی که در این محیط ها مشغول فعالیت هستند نیز به سوال های آن ها با صبر و حوصله پاسخ می دهند و اطلاعات لازم و کامل را در این رابطه در اختیار آن ها قرار می دهند.

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر صدف معدنی حرارت دیده در بهترین فروشگاه های کشور

فروش پودر صدف معدنی حرارت دیده در بهترین فروشگاه های کشور به صورت عمده و خرده و با بهترین قیمت ها صورت می گیرد. آیا در ایران به تولید صدف معدنی پرداخته می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید