مکمل خوراک دام و طیور
خانه / صدف معدنی / خرید صدف معدنی | خرید ارزان و به صرفه

خرید صدف معدنی | خرید ارزان و به صرفه

صدف معدنی چیست؟ در جواب می توان گفت که صدف معدنی ماده ای سرشار از کلسیم است که از فسیل شدن بدن صدف ها و مرجان های دریایی ساخته می شود و  کاربرد هایی را به عنوان خوراک دام و طیور و سایر ماکیان در مرغداری ها و دامداری ها دارد و با توجه به نیاز مصرف کننده در انواع پودری، شکری، گرانولی و مش در بازار موجود هستند. اگر شما پرورش طیور و دام دارید باید به این نام آشنا باشید و اگر هم تا حالا آن را استفاده نکردید باید متوجه باشید که شما به عنوان یک پرورش دهنده علاوه بر سایر مواد غذایی مورد نیاز دام و طیور، باید کلسیم بدن حیوانات پرورشی خودتان را هم مد نظر داشته باشید و بهتر است که اقدام به خرید صدف معدنی کنید.

خرید صدف معدنی | خرید ارزان و به صرفه

خرید صدف معدنی از تولیدی ها با کمترین قیمت

خرید صدف معدنی از تولیدی ها با کمترین قیمت

آگاهانه تر روش برای خرید صدف معدنی مراجعه به تولیدی های این صنعت است. در بازار با توجه به میزان مرغوبیت هر محصول و وجود واسطه های فروش قیمت های مختلفی برای فروش محصولات تعیین می شود. اما شما با خریداری از هر نمایندگی فروش متوجه خواهید شد که تولیدی ها مقدار نرخی را که برای قیمت پودر صدف برای مرغداری یا هر پرورشگاه دام و طیور در نظر می گیرند بسیار منصفانه و پایین تر از دیگر فروشندگان بازار است. همین اطمینان منجر می شود که شما خرید و سفارشات خودتان را با خیال راحت انجام دهید.

بازرگانی و فروش صدف معدنی در اصفهان

بازرگانی و فروش صدف معدنی در اصفهانشاید اطلاع نداشته باشید و باورتون نشود که صدف های معدنی تنها ماده حاوی کلسیم در طبیعت است که هیچگونه ناخالصی ندارند و همین نکته در آزمایشگاه و تولید کنندگان کشور مانند شهر اصفهان تایید و منجر به افزایش فروش و کاربردهای صدف های معدنی در زمینه پرورش دام و طیور شده است. شهر اصفهان در این زمینه بیشتر فعال بوده و با تولید انواع صدف های معدنی توانسته است که صدف معدنی استاندارد و مرغوب خود را با دستگاه های فوق پیشرفته برای طیور  تولید کند و در بازار فروش این محصولات قیمت پودر صدف طیور و سایر انواع صدف معدنی را  مناسب تر عرضه کند.

جایگاه ایران در تولیدات صدف معدنی طیور

جایگاه ایران در تولیدات صدف معدنی طیور

وجود معادن غنی صدف معدنی طیور در شمال ایران و در استان گلستان باعث شده است که ایران نسبت به دیگر کشورها در تولید انواع نمونه صدف های معدنی در جایگاه خوبی قرار بگیرد و با تولید انواع صدف های معدنی نیاز کشور  به این منبع کلسیم را با قیمت های پایین تر از صدف های وارداتی تامین کند و تا حد زیادی در این صنعت خود کفا باشیم.  تولیدی های بسیار بزرگی در کشور در جهت تولید این محصول فعالیت دارند و در این صنعت در حال تولید صدف های معدنی اعلا مخصوص طیور و دام هستند که در قالب نمایندگی های فروش در حال فعالیت هستند. اگر مقایسه ای بین این نمایندگی ها با دیگر فروشندگان داشته باشید متوجه خواهید شد که قیمت صدف معدنی طیور تعیین شده با داشتن چنین کیفیتی بسیار منصفانه و ارزان تر از جاهای دیگر است.

فروشندگان صدف معدنی برای طیور

فروشندگان صدف معدنی برای  طیور

صدف معدنی از معادن صدف خریداری و در کارخانه ها با تجهیزات پیشرفته بسته به کاربرد پودر صدف برای خریداران به شکل های مختلف تولید می شود و در اختیار نمایندگی های فروش برای عرضه مستقیم به خریداران قرار داده می شود. قیمت پودر صدف معدنی ای که در این نمایندگان عرضه می شود،  علاوه بر داشتن تمام استانداردهای لازم برای پودر صدف، به دلیل حذف واسطه های تجاری و خرید مستقیم از کارخانه ها ارزان تر از سایر فروشندگان است. برای خرید صدف معدنی کافی است که به این نمایندگی های فروش که به صورت حضوری و یا فروشگاه های تجاری آنلاین موجود هستند مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در عرض چند روز درب تولیدی و منزل خود تحویل بگیرید.

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت صدف طیور | فروش عمده صدف معدنی دان مرغ

قیمت صدف طیور را چگونه می توان استعلام گرفت؟ آیا مراکزی که فروش عمده صدف …

دیدگاهتان را بنویسید