مکمل خوراک دام و طیور
خانه / فسفات / خرید اینترنتی انواع فسفات دامی

خرید اینترنتی انواع فسفات دامی

انواع فسفات دامی

انواع فسفات دامی را امروزه شرکت هایی ارائه می دهند که به صورت تخصصی ان را تولید می کنند. این محصولات را می توان به صورت اینترنتی از سایت های تخصصی نیز خریداری نمود.

در راستای پرورش انواع دام، خوراک یکی از مهمترین موضوعاتی ست که باید به صورت تخصصی تولید شده و همه نیازهای دام در آنها مد نظر قرار گیرد. به این ترتیب پرورش دهندگان دام ها دقت زیادی در خوراک مورد استفاده دارند.

از مهمترین مواد اولیه ای که در خوراک دام بهره گرفته شده تا سبب تقویت آنها شود، عبارتند از:

  • پودر ماهی
  • صدف معدنی
  • فسفات
  • انواع ویتامین ها
  • مواد مفید معدنی

تهیه هر یک از این مواد به صورت تخصصی بسیار مهم بوده و تولید کننده های خوراک دام به آن دقت دارند.

انواع فسفات دامی

فسفات دامی چیست؟

از بهترین و ضروری ترین افزودنی های خوراک دام، فسفات است. این ماده که امروزه به صورت تخصصی استخراج و تولید می شود، تاثیرات زیادی بر روی افزایش میزان رشد دام و مقاومت آنها در برابر بیماری ها دارد.

به همین دلیل تاکید زیادی بر روی استفاده از این محصول شده و افراد مختلف آنها را بکار می گیرند. از این رو باید فسفات دامی با استانداردهای لازم در اختیار مصرف کننده ها قرار گیرد.

انواع فسفات دامی

کاربرد فسفات در خوراک دام

بی تردید هدف از مواد افزودنی و مورد نیاز در خوراک دام، تقویت و سرعت بخشیدن به رشد آنهاست. به همین دلیل فسفات در فرمولاسیون خوراک دام و طیور قرار گرفته شده است.

این ماده می تواند سبب تقویت دام در بخش های مختلف بدن مانند استخوان ها شده و مسلما رشد بهتری را به آنها خواهد داد. همچنین به دلیل افزایش ایمنی بدن آنها، مقاومت در برابر بیماری ها افزایش چشمگیری خواهد یافت.

انواع فسفات دامی

خرید انواع فسفات دامی

در راستای خرید انواع فسفات دامی کمک گرفتن از شرکت های تخصصی و معتبر اهمیت زیادی دارد. این تولیدات را می توان با مراجعه به مجموعه های تخصصی در اختیار داشته و بهترین نوع آن را با در نظر گرفتن استانداردهای لازم مورد استفاده قرار داد.

فسفات دامی در اغلب شرکت های بزرگ به صورت تخصصی تولید شده و در بازار عرضه می شود. از این رو خریداران می توانند با سفارش بهترین نوع آنها، اقدام به خرید عمده فسفات با قیمت مناسب کنند.

انواع فسفات دامی

خرید اینترنتی بهترین فسفات

بهترین فسفات امروزه در مراکز اینترنتی عرضه می شود. در این فضا شرکت هایی فعالیت دارند که شناخت کامل در رابطه با کاربرد انواع فسفات داشته و بهترین نوع آنها را راهی بازار خواهند کرد.

مسلما کاهش هزینه ها از طریق خرید اینترنتی، مشتریان زیادی را به آنها جذب نموده و افراد زیادی سعی در استفاده از آنها دارند. به همین دلیل خرید بهترین فسفات به صورت عمده خرده از سایت های اینترنتی فراهم شده است.

انواع فسفات دامی

فروش عمده فسفات

شرکت آراد صدف به منظور همکاری مستقیم با مشتریان خود در سراسر کشور، همواره بهترین نوع فسفات را به صورت عمده به فروش می رساند. این شرکت با ارائه برندهای خوب و معرفی بهترین نوع فسفات در بازار با مشتریان عمده خود همکاری مستقیم داشته و به آنها بهترین ها را پیشنهاد می دهند.

فسفات از جمله تولیداتی ست که امروزه در ایران با بالاترین کیفیت عرضه شده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند.

انواع فسفات دامی

صادرات فسفات دامی ایران

لذا علاوه بر بازار داخلی، می توان شاهد فروش عمده انواع فسفات در بازارهای مختلف دنیا بود. از این رو صادر کننده ها بیشترین تلاش خود را در راستای فروش عمده تولیدات مختلف نموده و نیاز خود را با آنها مطرح می کند. این محصول می تواند برای شرکت های تولید کننده در صادرات سود آوری خوبی را به دنبال داشته باشند. بخصوص بازار کشورهایی که تقاضای زیادی برای این محصول دارند.

انواع فسفات دامی

 

مشاوره و فروش :
خانم مشکات
شماره تماس: 09129238456
آدرس کانال تلگرام: PTM_sadaf_PTM@
آدرس اینستاگرام: ptm_sadafha_ptm
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس سایت: aradsadaf.com